30 Eylül 2013

Turkcell Yaz Yolla Servisine Üye Olduğum Söyleniyor!

Ağustos ayında Turkcell mağazasına giderek bir tablet aldım. Bana her ay tablet +fatura tutarının 65 TL geleceği söylendi. Ancak son gelen faturamın 114,95 TL olduğunu gördüm. Tableti aldığım yere gittiğimde yaz yolla diye bir servise üyeliğin yapıldığı söylendi. Ancak söylenen üyeliği asla yapmadığımı söyledim müşteri hizmetlerine. Bunu kabul etmediğimi ve 50 TL'nin iade edilmesini istememe rağmen yapılacak bir şey olmadığını söylediler.

Serap 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizi 04.010.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön