10 Temmuz 2015

Turkcell Yaşlı Müşterilerine Yardımcı Olmuyor.

Anneannemin sadece çağrı kabul etmek için kullandığı kontörlü hattı 6 ay yükleme yapılmadığı için kapandı. Hattın kapandığını farkettikten sonra sorunun çözümü için bir çok Turkcell İletişim Merkezine gittim. Ancak her defasında sorunun çözümü için anneannemi getirmem gerektiği söylendi.

90 yaşında yürüyemeyen bir kadını kendilerine getiremeyeceğimi mümkünse nüfus cüzdanı da yanımda olduğu halde başka bir çözüm bulunmasını rica ettim. Ancak her seferinde kaba bir üslupla tek çözümün anneannemin TİM'e taşınması olduğu söylendi. Tek derdi çocuklarıyla iletişim kurmak olan 90 yaşındaki bir insana yapılan muameleyi şiddetle kınıyorum. Yasalar yaşlılara zulmetmeyi emretmiyor!

İlkeren 83 Okunma

Cevaplar

  • İlkeren10 Temmuz 2015

    Biraz önce müşteri hizmetlerinden arandım. Yapabilecekleri bir şey olmadığı söylendi. Onların güvenlik kaygılarını gidermek için anneannemim kapanan hattını kendi üzerime almak istediğimi söyledim ki bu tamamen normal ve yasal bir talep ancak hat kapanmasının üzerinden 1 yıl geçmeden bunu yapmayacaklarını söylediler. Ben çözüm bulmak için elimden geleni yaparken Turkcell in tek yaptığı çözümsüzlüğü sürdürmek. Çok yazık, kendi Turkcell hattımıda taşıyacağım, size de tavsiyem hisli Turkcell reklamlarına kanıp bu firmadan hizmet almayın çünkü her şey bir kandırmaca.

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 10.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize geri verme süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön