12 Mayıs 2015

Turkcell Yasal Takip Uyarısı!

Turkcell'den 2001 yılında almış olduğum ve 2008 yılında kapattığım faturalı hattım için bana borç göndermişler. Gerekçeleri'de bu hattı kullanırken avukatlık olmuş ve parasını ödemiştik. Dosya 2014 yılında kapandı diyorlar. Halbuki hattı bir kurumsal firmaya satmışlar. Borcu olan bir hattı nasıl satıyorlar ve 14 yıl sonra dosya nasıl kapanıyor. Defalarca aramama rağmen Turkcell çözüm bulamadı.

Yıldırım 376 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön