17 Eylül 2016

Turkcell Yasal Takibe Düşen Borcumu Ödememe Rağmen Hala Hattımı Açmıyorlar Sistemsel Hata Diyorlar.

Turkcell yasal takibe düşen borcumu (toplam 3 hat) hepsini kredi kartıyla Turkcell ödeme merkezinden ödedim. 1,203 TL tutarında ve kapanan hatlarımı tekrardan açtırmak istedim ama bana 138 TL'lık borç çıkarmışlar. Neyse ödeyeyim de açtırırım dedim ama sistem de borç ödenmiyor. Biri borç var diyor. Biri borç yok diyor. 16 günden beri bekliyorum eylül 1'de bütün borç tutarını ödedim. Turkcell'i arıyorum onlarda oradan oraya bağlayıp duruyorlar. Hatlarımı açtırmak istiyorum kısaca çok mu zor bu işlem.

Volkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Volkan24 Eylül 2016

    Çözüme kavuşmadı. Kavuşacak gibi de durmuyor. Kimse net bir şey söylemiyor. 20 kere aradım hepsi birbirinden farklı konuşuyor. Birbirlerinden haberleri yok

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2016

    Müşterimizi 19.09.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön