05 Mayıs 2014

Turkcell Yardımcı Olmuyor.

Turkcell fatura kullanıyordum ve her ay zaten aşırı yüksek geliyordu. Verilen sözde fatura gelmiyordu, bir ay 259 geldi ödemeyemedim. Diğer ay baktımki fatura 1250 tl olmuş ve bu aylar içinde hiçbir şekilde uyarı mesajı yok. Kotanızı aştınız diye iki gün sonra bu fatura 2500 oldu ve sonra bir telefon geldi 4000 küsür borcunuz var iki gün için ödeyeceksiniz dedi yoksa yasal yola bavuracağız dedi ve borç 6000 olacak dedi ve kredi kartı kullanmıyorum her ay düzenli ödeyim dedim olmaz dediler. İki defa taksitlendirdik ödemediniz dedi kaza yaptım dedim aileniz ödeseydi diye azarladı. Şimdi ben intihar mı edeyim be ne yapayım söyleyin lütfen.

Feride 163 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 07.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön