23 Aralık 2013

Turkcell Yardımcı Olmuyor!

Şahsıma ait faturalı hattım var bir tane. Yine bir tane memlekete annem babamlara kendi adıma hazır kart alıp gönderdim Turkcell'den fakat annem babam 75 80 yaşlarında olduğundan kontör yüklemeyi bilmiyorlar. Bu yüzden hazır kartı Turkcell operatörleri kullanıma kapatmışlar. Müşteri temsilcilerini aradığımda hattın kullanılamayacağını söylüyorlar.

Bende hattın açılmasını istediğimi söyledim fakat beni yeni bir hat almaya yönlendiriyorlar ya ben İstanbul'da oturuyorum. Kapatılan hat Samsun'da şu andaki mevcut hat aktif olmayınca ben yeni bir hattı ne yapayım? Yeni bir hat alacak olsam diğer operatörlerden alırdım. Turkcell bu şekilde davrandıktan sonra tekrar yeni bir hat almam ne kadar sağlıklı orası da muamma.

Siyami 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşterimizi 26.12.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön