26 Haziran 2014

Turkcell Yardımcı Olmadı!

Yanımızda çalışan eleman adına hat almak için Turkcell bayiide çalışan personele durumu belirterek söylememe rağmen ısrarla akıllı tarife faturalı hat almam için bana garantörlük yaparak hattı almama sebep oldu. Hattın limit aşımında otomatik kapanacağını birde yurt dışı dahil bütün görüşmelere kapandığını belirterek hattı bana güvence altında teslim ettiler. Hattı yanımızda çalışan elemana verdim kullanmaya başladı bir ay dolmadan kaçtı gitti. Turkcell'e gittim yanımızda çalışan eleman kaçtı hattı kapatalım dedim bana dedikleri maalesef hattınız limit aşımı yurt dışı görüşmelere açılmış. Haberim iznim olmadan borcunuz 170 tl diye mesaj geldi 25 tl beklerken.

Murat 227 Okunma

Cevaplar

  • Murat10 Temmuz 2014

    turkcell merkezden arandım ama adres bilgimi yanlış kaydettikleri için bilgilerime ulaşamayıp beni mağaza ya yönlendirdiler.turkcell mağaza da adres bilgilerimi düzenleyip yardımcı olamıyacaklarını söylediler.güncel borcu öğrenmek istedim 2 ayrı fatura çıkartılar karmaşa içinde ki durumun biran önce çözülmesini temenni ederim..

  • Turkcell Temsilcisi27 Haziran 2014

    Müşterimiz ile 27.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimiz gerekli teyitleri veremedğinden dolayı bayiye yönlendirilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön