Turkcell Yardım Etmiyorlar!

Birol E. |

Bu sabah Turkcell kullanıcısına ait bilinmeyen bir numara tarafından arandım. Hattın kime ait olduğunu öğrenmek için 532 aradım. F. adında müşteri temsilcisi çıktı karşıma buradan bilgi paylaşılmayacağını söyledi bende kızdım telefonu kapattım.

Turkcell sitesi canlı hizmet bağlandım. Buradan numara sorgulama olmadığını 11832'yi aramamı söyledi. 11832 aradım müşteri temsilcisi bayan rehberde kayıtlı olmadığını söyledi. Turkcell'e ait bir numarayı sorgulamak için 1 dakikası KDV dahil 1. 25 TL boş yere ödedim.

Yani sizin anlayacağınız Turkcell bilinmeyen bir numarayı sorgulamak için KDV dahil her dakika için 1. 25 TL alıyor ve ben hiçbir şey öğrenemedim. Turkcell senden şikayetçiyim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol E.
  05 Kasım
  21:36

  Buradan Turkcell sesleniyorum lütfen güncel tutar mesajı gönderme istemiyorum.

 • Birol E.
  28 Ağustos
  11:17

  Az önce arandım müşteri temsilcisi rehberde kayıtlı olmasssa kim olduğunu öğrenemeyeceğini ve rehberden kendini buldurtmamak için sildirdiğini söyledi. Turcell 532 `den niye yardımcı olmuyorsun? beni ücretli hatta yönlendiyororsun? bana boşu boşuna 1.25 TL ödettirdin. 532 `den rehberde kayıtlı olmadığnı neden söylemiyorsun? tabi müşterilerden eksre ücret alacaksınız bilgi vermessiniz...

 • 28 Ağustos
  10:57

  Müşterimiz ile 28.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize bilinmeyen numaralar servisi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 23 Ağustos
  15:17

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.