Turkcell Yaptığım Ödemenin Faturasını Sağlayamadı!

Ünal Ş. |

Turkcell hazır kart olan data hattım için 79 TL ödeyerek satın aldığım bilgisayardan internet paketinin fiziki ve ya e-fatura olarak hiçbir karşılığını alamadım. Alamadığım gibi uzman müşteri temsilcisi dahil 3 müşteri hizmetleri yetkilileri ne dediğimi bile çözemediler.

Üstüne üstlük internetten yapılan alışverişin fişi/faturası olmaz gibi cevap ile yanıtladılar. Kendilerine internetten herhangi bir ürün satın aldıklarında yanında faturasını göndermiyorlar mı diye sormama sebebiyet vererek seviyenin düşmesine vesile oldular.

Yaptığım ödemenin dökümünü Turkcell'den alarak vergi konusunda gider hesabıma kayıt edebilmeliyim. Sonuç çıkmaz ise Maliye Bakanlığı'na başvuracağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  14:14

  Müşterimiz ile 02.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Turkcell online işlemlerden tanımlanan paketler hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 31 Temmuz
  19:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.