22 Temmuz 2013

Turkcell Yaptığı Hatayı Kabul Etmiyor!

Biz bundan bir ay önce 19 Haziran'da Turkcell'e babama sim kart çıkarmak için gitmiştik. Hat çıkardığımız yerdeki görevli arkadaş 532'li hatların geldiğini ve ücretsiz olduğunu söyledi. Her zaman bir satış görevlisinin yaptığı gibi anlatmaya başladı ve bizde almaya karar verdik. Bize hatla ilgili hiçbir vergi veya para ödemeyeceğimizi söyledi.

Biz her yöne 500 dakika + sms paketi yapmıştık ancak orada çalışan görevli 250 dakikasını Turkcell yapmış. Ayriyeten kullanılmış hatların en az 1.5 yıl rafta kaldığını daha sonra satışa sunulduğunu söylemişti. Ancak hattı aldığımız günden beri sürekli eski hat sahibinin çevresi tarafından aranıyoruz. Ve kredi kartı borçları bile sms'le bu hatta geliyor.

Ali 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Müşterimizi 24.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Ali24 Temmuz 2013

    Ayrıca karakter yetmediğinden dolayı yazamamıştım. Hattı kapattırmak için gittiğimizde bize 93 Ttl fatura çıkarıldı. Ve bir dahaki ay içinde erken kapama ücreti olarak 80 küsür Tl fatura çıkarıldı. Fatura dökümü istediğimizde ise verilmedi.

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön