22 Nisan 2015

Turkcell Yanlış Vaatlerde Bulunup Mağdur Ediyor!

Yaklaşık 15 gün önce Edirne Doruk İletişim Turkcell bayisinden 19 liralık faturalı tarife sundukları için hattımı Turkcell'e taşıdım fakat işlemimi kontörlü olarak gerçekleştirmişler şikayetimi bildirdiğim halde bir çözüm sunmalıdır ve ben 15 günden beri telefonumu kullanamıyorum mağdurum!

Tanju 436 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 24.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön