28 Ocak 2014

Turkcell Yanlış Uygulamalara İmza Atıyor!

Kontörlü hattımı faturalı hatta çevirmek için TİM'e gittim işlem için bir adet fatura istediler. Tamam dedim. Kimlik fotokopisi dediler tamam onu da verdim. Daha sonra kimlik fotokopisi üzerine yazarak annemin evlenmeden önceki soy adının yazılması istendi. Orada durun bakalım dedim. Siz bu kimlik fotokopisi ve üstüne yazılan anne kızlık soyadı ile neler yapılabileceğini biliyor musunuz dedim. O bilgiler ile bir kişinin ocağına incir ağacı dikilir diye söyledim. Karşımdaki kişi bu bilgiler Turkcell'in istediğini ve Turkcell'de saklı tutulduğu bilgisini verdi. Peki bu bilgiler 3.bir şahsın eline geçse neler yapılabileceği herkes tarafından biliniyor. Anne soy adının birkaç harfi istenebilir.

Ahmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 28.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Ödeme Tipi Değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön