23 Aralık 2014

Turkcell Yanlış Ücretlendirme!

İnternet hattımın sözleşmesi 16/12/14 de bitti. Turkcell bayinin önerisiyle (!) 17/12 de giderek “p2” paketi için (29.90 tl) yeni bir sözleşme imzaladım. Daha sonra ekranımda, kullandığım GB’ın eski kampanya kalanından düşüldüğünü gördüm. Ayrıca eski ve yeni her iki kampanyayı 10 Ocak tarihine kadar kullanabileceğimi de belirtmişlerdi! Zamanında doğru bilgilendirilmediğim için yaptığım itiraza, eski kampanyayı (kapatmadığım için) -ki bana “gerek yok” denmişti! - Aralık ayında üstelik normal tarife üzerinden (44 TL olarak) ödemem söylendi; yani fazla ödeme isteniyordu! Talebim red olunca, sözleşmemin sona erdirilmesini ve iptalin bana bildirilmesini talep ettim; ancak henüz bir cevap gelmedi.

H. 110 Okunma

Cevaplar

  • H.23 Aralık 2014

    Firmanızın cevabını bekliyorum. H.A.Altar

  • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön