Turkcell Yanlış Ücretlendirme!

H. Ahmet A. |

İnternet hattımın sözleşmesi 16/12/14 de bitti. Turkcell bayinin önerisiyle (!) 17/12 de giderek “p2” paketi için (29.90 tl) yeni bir sözleşme imzaladım. Daha sonra ekranımda, kullandığım GB’ın eski kampanya kalanından düşüldüğünü gördüm. Ayrıca eski ve yeni her iki kampanyayı 10 Ocak tarihine kadar kullanabileceğimi de belirtmişlerdi! Zamanında doğru bilgilendirilmediğim için yaptığım itiraza, eski kampanyayı (kapatmadığım için) -ki bana “gerek yok” denmişti! - Aralık ayında üstelik normal tarife üzerinden (44 TL olarak) ödemem söylendi; yani fazla ödeme isteniyordu! Talebim red olunca, sözleşmemin sona erdirilmesini ve iptalin bana bildirilmesini talep ettim; ancak henüz bir cevap gelmedi.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • H. Ahmet A.
  23 Aralık
  16:03

  Firmanızın cevabını bekliyorum. H.A.Altar

 • 23 Aralık
  15:41

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 23 Aralık
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.