19 Aralık 2014

Turkcell Yanlış Reklam Broşürü!

Kasım ayında numara taşıma için gittiğim bayii istediğim uygun olarak bir tarife önerdi. 18.11'de geçtiğim Turkcell tarifenin benim bilgilendirildiğim fiyat olmadığı mobil Turkcell'den öğrendim. Bayiye gittim hemen, sorun yok, burada yazıyor fiyat, diye tekrar broşüre baktı, müşteri hizmetlerini aradım ve yanlış bilgilendirildiğim kesinleşti.

Şikayet açtım, bu yanlış bilginin sorumlusu değilim diye. Günlerce aradım. Sonunda 96 saat içinde döneceğiz dediler ama dönmediler! Yine kendim aradım. O gün konuştuğum temsilci güncellemenin yapıldığını bana verilen bilgi üzerinden fiyatlandırılacağımı söyledi. Ama öğrendim ki öyle değilmiş! Acilen düzeltilmelidir! Cezayı bana kesemezsiniz!

Ebru 129 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön