Turkcell Yanlış Paketi İptal Etti!

Ozlen A. |

09.09.2013 tarihinde yanlış anlaşılma sonucu aldığım turbo internet paketini iptal eden Turkcell yetkilisi sınırsız kullandığım kamu internetimi de iptal ettirmiş ve benim haberim olmadan bu iptal gerçekleşmiş.

Ben sınırsız internet kullandığım için telefonumdan da internetimi sürekli açık tutuyordum. Ancak internet paketim iptal edildiği için telefon bir takım işlemlerden dolayı 50 Kb internet kullandığı için bana 5 TL faturama eklenecekmiş.

Bilirsiniz 50 Kb çok küçük bir birimdir. Yurt dışında bile 1 Mb 10 TL düşünün aradaki farkı. Bu ayrı bir konu ancak benim haberim olmadan iptal edilen paketimin hatasını Turkcell yapıyor ve bana 5 TL fatura etmek istiyor. Bu hatanızı bana ödetmemelisiniz

Etiketler :

Personel İnternet/3G Ücretlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozlen A.
  17 Eylül
  19:45

  Şu tahhütüm bitsin cevabı görexeğiz.. Ne bilgi verdiniz yazsanıza..biz başımızdan geçeni yazıyoz. Şikayet var bence siz böyle boş cevapları yayınlamalısınız.

 • 17 Eylül
  13:41

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş