Turkcell Yanlış Kampanya Bilgilendirmesi!

Merve D. |

Defalarca aramaları sonunda Turkcell'in telefonuna cevap verme hatasını yaptım. Telefondaki kişi hattımı faturalıya geçirirsem 20 TL fatura ödemesi karşılığında SMS ve konuşma olarak kullanabileceğim 100 TL ve 2 gb internet hediye edeceklerini söylediler.

Kendisine defalarca sordum, memnun olmazsam bir telefon ile hattımı tekrar faturasıza geçireceklerini söyledi. Kabul etmem üzerine bilgilendirme mesajı geldi. Bahsi geçen 2 GB sadece ilk 3 ay geçerli toplam internet tutarı nasıl daha ucuza geldiğini de defalarca sordum, yıl dönümü için özel kampanya olduğu söylendi. Hattımı faturasıza geçirmek için tekrar aradığımda işlem için bayiye gitmem gerektiği söylendi.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  15:05

  Müşterimiz ile 24.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize tarifesi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 19 Kasım
  13:42

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.