03 Ekim 2015

Türkcell Yanlış Hizmet Satışı!

Turkcell kredi kartı ile çağrı merkezinden Nar satın almak için yaptığım görüşmeler sonucunda 30 TL'ye 150 her yöne Nar satın aldım. Fakat bu esnada operatör farklı bir şeylerde anlatırken bir nedenle telefonu dinlemeye ara verdim 3 ila 5 saniyelik işlem onayladım Nar satın aldım. Kredi kartımdan fazla tutar eksildiğini gördüm.

Turkcell 8035'i aradım ek olarak bir sürü ücretlendirmeler ile başka hizmetlerde satın almış olduğumu fark ettim. Yani istemediğim ve kullanmayacağım hizmetler satın aldığımı öğrendim. Bu yapılmış hatanın geri dönüşümü için talepte bulundum ancak 1 yıl içinde bunun gerçekleşebileceğini söylediler. Bu hatanın ivedi olarak düzeltilmesini rica ederim.

Serkan 39 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 07 Ekim 2015

    Kullanmayacağım bir hizmet bedelinin dalgınlığım telefonun fiziki anlık iletişim kopmalarından dolayı satılmış olması ve bunu geri dönüş yaparak operatörlere ısrarla anlatmamdan sonra iadenin anlık olarak geri iade edilmeyeceğini üzülerek ve kendi arama çabalarım sonucunda öğrendim. Yıllardır 4 adet Turkcell hizmeti kullanmaktayım. Son olarak yapılmış bu hatanın düzeltilmesini iademin yapılmasını talep ediyorum. Olmaması durumunda tüm Turkcell hizmetlerimin kullanımını sonlandırıp başka operatörlere devam edeceğimi bilginiz dahilinize sokun.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön