18 Eylül 2013

Turkcell Yanlış Fatura Tahsilatı!

Kredi kartımdan www. turkcell. com. fatura / İstanbul yazan bir yerden 180 liralık bir çekim olmuş. Benim bu işlemden haberim yok. Turkcell hattı da kullanmıyorum . Bu ne biçim iş benim . Kartımdan 180 Turkcell 'e çekim yapılıyor . Mağdurum bu hatanın düzelmesini istiyorum . Emekliyim harcamadığım miktarın ödemesini yapmam , bu hatayı düzeltin bir an önce. Eğer en kısa zamanda düzeltilmezse , hukuki işlemlere başlayacağım.

Memet 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 30.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartı üzerindeki faturalandırmaya ilgili bankasıyla görüşmesi gerektiğine dair bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön