Turkcell Yanlış Fatura Ödenmesi ve Doğru Söylenmemesi!

Ayten K. |

Telefon numaramı söyleyip ödeme yapmasını istedim iki adet fatura var denilip 47 TL ücret istedi verdim. Normalde söylediğim numara hep tekrar bana söylenir onay veririm ama o tekrar sormadı çünkü başka müşteriyle ilgileniyordu, çıktım.

Yakın oturuyorum, eve geçtim baktım fatura yanlış numaraya ödenmiş. Geldim itiraz ettim, senin hatan diye ilk önce yapılacak bir şey yok dedi sonra tamam dedi 27.50 TL faturamı ödedi. Arada ki fark dedim aynı faturayı iki kez gösterip iki tane 27.50 TL var 10 TL borcun bile var diye faturayı fırlattı almıyorum git dedi bir sürü müşteri içinde ama bu aynı fatura. Seni şikayet edeceğim dedim nereye gidiyorsan git diye bağırıp duruyordu ben çıkarken!

Etiketler :

Personel Davranışı Fatura Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  13:15

  Müşterimiz ile 22.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimizin ödeme yaptığı firma Turkcell ödeme kanalları arasında bulunmadığından müşterimiz isterse ödemeyi yaptığı firma ile iletişime geçebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 19 Haziran
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.