03 Şubat 2014

Turkcell Yanlış Fatura Gönderdi.

Bugün faturamdaki yüksek tutar için Turkcell iletişim merkezine gittim. Faturamın yüksek olduğunu 9 aylık bebeğimin yanlışlıkla dokunmatikten dolayı cepten internete girdiğini, o yüzden faturanın arttığını, iptal edilmesini talep ettim. Oradaki temsilci faturayı ödeyip müşteri hizmetlerini ararsanız düzeltileceğini söyledi.

Bende biraz evvel arama fırsatı buldum. Çıkan temsilcide bana faturayı ödemişsiniz yapılacak bir şey yok iptal edemem dedi. Ben bugün tim deki kişinin söylemine göre işlem yaptım 3 kere sordum sonra ödeme yaptım madem böyle bir durum var beni neden uyarmayıp yanlış uygulama yaptırıyor, neden kandırılıyorum. Lütfen tarafıma dönüş yapılıp faturamın düzletilmesini istiyorum.

Ethem 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 03.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön