Turkcell Yanlış Bilgilendirmeyle Yarar Sağlama Ve Müşteriyi Mağdur Etme!

Sakine K. |

Turkcell Ataçlar İletişim İstanbul Merter şubesinden telefonumun taahhüt süresi dolduğu için ve uzun süredir kullanmadığım 3g vınn hattımın kapatılması için görüştüm, bana vınn hattımın kapatılacağını söylediler ve kapanmamış ayrıca telefon hattım için aylık 2000 dk her yöne ve 6 GB interneti 19 ay taahhütlü 58 TL fatura ödeyeceğimi ve Asus data verildiğini söyleyerek sözleşme imzalattılar.

Ben Turkcell 2222'ye mesaj gönderdiğimde hattımın 500 dk her yöne, 1500 dk Turkcell'ilerle olduğunu öğrendim ve bana 112.80 TL fatura geldi, aynı zamanda vınn hattımın kapatılmadığını ve datanın ücretinin ayrı olduğunu öğrendim, bu iletişim merkezinden şikayetçiyim mağdur edildim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sakine K.
  14 Şubat
  11:58

  Burada şikayetimi okuyan herkes lütfen dikkatle dinleyin benim gibi mağdur olmayın çünkü turkcell bu konuda hiçbir şey yapmıyor bayii koruyor.

 • Sakine K.
  14 Şubat
  11:54

  Size defalarca yazdım mağduriyetimi anlattım ama bir sonuç alamadım bayinin korunmasından farklı bir yaklaşım göremedim.

 • 05 Şubat
  15:14

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Şubat
  09:02

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.