10 Mart 2015

Turkcell Yanlış Bilgilendirme,Verilen Sözlerin Tutulmaması.

Turkcell canlı hizmet üzerinden görüşüp ve ek paketlerimin bundan etkilenmeyecegi bilgisini alarak engel tanımayan hepsi tarifesine geçtim, arkasından tarife değişikliği yaptığım için destek internet paketimin iptal edileceği şeklinde mesaj gönderildi, tekrar iletişime geçip durumu aktardığımda hatalarını kabul ederek istersem tekrar tanımlayabileceklerini bildirdiler

Paketin tanımlanmasını istediğimde ise şu an paket aktif olduğu için yeniden tanımlayamadıkları fatura kesim tarihi olan 10 Mart'ta tekrar iletişime geçmemi istediler, 10 Mart'ta engel tanımayan tarifesinde destek İnternet paketi alamayacağım şeklinde cevap verdiler, destek internet paketimin yeniden tanımlanması talep ederim.

Sibel 83 Okunma

Cevaplar

 • Sibel22 Kasım 2016

  Bir işin içinde Turkcell ismi varsa uzak durun Superonline dahil... .

 • Sibel26 Mart 2015

  16 gün olmuş halen bir cevap yok!

 • Sibel18 Mart 2015

  Halen cevap verilmedi... .

 • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön