Turkcell Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Erhan T. |

Yıllardır Turkcell kullanıyorum. Taahhüt vererek telefonlar aldım.Aldığımda ilerleyen dönemlerde alt paket olmamak şartı ile paket değişikliği yapabileceğim söylendi.Şuan internet paketimi yetersiz bulduğum için yükseltmek istiyorum.Bana söylenen sözleşmeniz var gibi basit bir cümle.Bana da paket değişikliği için kendi personelleri sözlü olarak değiştirilebilir bilgisi verdiler.Şimdi de kendileri sözlerini tutmuyorlar. Değil Turkcell'e bir daha söz vermek bayisinin kapısından içeri girmem. Defalarca aradım ilgisiz alakasız tavırlar.Bir çok yakınımı Turkcell'e taşıttığım için tamamen pişmanım şuan. Turkcell'den daha iyi bir operatör yok biliyorum ama hizmet sıfır.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan T.
  25 Haziran
  00:17

  Sizin hizmetiniz beş para etmez bilgi verseniz ne olacak. Bana verdikleri bilgi de şu : beyfendi sözleşmeniz var kusura balmayın. Bunu mu incelediniz zaten bunu her seferde söylüyorsunuz. Bilgi vermişler çok aydınlandık saolun. Çok ama çok basit bir yaklaşım.

 • Erhan T.
  17 Haziran
  16:10

  Cevaplara bakar mısınız onlar bile otomatik mesaj copy paste. Bir firmanın büyüklüğü verdiği değer ve hizmetle doğru orantılıdır. Okuyan anlayacak ve anlatacaktır.

 • 17 Haziran
  10:04

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Haziran
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.