Turkcell Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Şule Ö. |

Mevcut tarifemin 1 yılı dolduracak olması üzerine 532'yi arayarak tarife değişikliği yapmak istediğimi sözleşme tarihinden 2 gün önce arayarak bildirdim. İstediğim 39 TL'ye konuşma + SMS + İnternet paketinin fatura kesiminden itibaren kullanabileceğim söylendi.

20 gün sonra fatura kesiminden sonra istediğim tarife kullanıma açılmadığı gibi eski tarife bana sorulmadan kullanıma açıldı. Turkcell'in yanlış bilgilendirmesi ve operatörlerin bilgilendirmeleri arasında ki tutarsızlık ve sonuçta yaşadığım maddi ve manevi zarardan dolayı Turkcell'den şikayetçiyim!

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  14:46

  Müşterimiz 26.06.2015 tarihinde talebine istinaden arandı, talebi ile ilgili işlem yapmamızı istemediği için talebinin incelemesi sağlanamadı.


  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Haziran
  11:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.