26 Haziran 2015

Turkcell Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Mevcut tarifemin 1 yılı dolduracak olması üzerine 532'yi arayarak tarife değişikliği yapmak istediğimi sözleşme tarihinden 2 gün önce arayarak bildirdim. İstediğim 39 TL'ye konuşma + SMS + İnternet paketinin fatura kesiminden itibaren kullanabileceğim söylendi.

20 gün sonra fatura kesiminden sonra istediğim tarife kullanıma açılmadığı gibi eski tarife bana sorulmadan kullanıma açıldı. Turkcell'in yanlış bilgilendirmesi ve operatörlerin bilgilendirmeleri arasında ki tutarsızlık ve sonuçta yaşadığım maddi ve manevi zarardan dolayı Turkcell'den şikayetçiyim!

Şule 238 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz 26.06.2015 tarihinde talebine istinaden arandı, talebi ile ilgili işlem yapmamızı istemediği için talebinin incelemesi sağlanamadı. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön