04 Aralık 2014

Turkcell Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

Turkcell'de kelime oyunu ile yanıltma başlamıştır. Dün hattımı gelen mesaj da 500 mb ücretsiz internet tanımlandığı belirtilmekteydi. Bende facebooka bağlanmaya çalıştım sadece ama bağlanamadım bile. İki saniye sonra tarafıma gelen mesajda hattıma Extra 6 TL bindirildiği yazmaktaydı. İşte Turkcell kalitesi. 3 yıldır Turkcell kullanıyorum yarın hattımı Avea'ya taşıyorum.

İmam K. 60 Okunma

Cevaplar

 • İmam K.11 Aralık 2014

  sadece türkcel tarafından şahsım aranmış olup herhangi bir çözüm sağlanmamıştır...

 • İmam K.11 Aralık 2014

  insanları kandırmaktan vazgeçin.sadece türkcel tarafından şahsım aranmış olup herhangi bir çözüm sağlanmamıştır...

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi11 Aralık 2014

  Müşterimiz ile 11.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize paket kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi04 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön