Turkcell Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

Nazlı B. |

Turkcell Kasım ayında iptal ettirip değiştirdiğim tarifem ile ilgili her ay yenileme mesajları atmaya devam etti. Yanlışlık olmaması için müşteri hizmetlerini aradığımda hattıma ait öyle bir tarifenin bulunmadığı belirtildi.

Fakat 9 aydır mesaj atılmaya devam edilmesi sebebiyle bu ay tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda hattımda iptal ettiğim tarifenin bulunduğunu; ben o tarifeyi iptal ettirdim demem üzerine mesajın yanlışlıkla atıldığını söyledi.

Mesajları artık almak istemediğime dair şikayet talebi oluşturdu. 48 saat içinde dönüş yapılacağını söyledi. Ancak 3 günden fazla süre geçmesine karşın hala bir dönüş olmadı ve aynı tarife için yenileme mesajı geldi.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  11:36

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 19 Ağustos
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.