Turkcell Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Merve E. |

Cihaz kampanyasından S4 mini alabilmek için hattıma yeni bir tarife tanımlandı ve tarifenin hemen aktifleştirileceği konusunda bilgi verildi. Bugün internet paketimin azaldığı yönünde bilgi mesajı aldığım için, online işlemlerden açıp kullanım miktarlarına baktığımda hala eski tarifem üzerinden işlem gördüğümü fark ettim.

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda da fatura kesim tarihine kadar yeni tarifeye geçemeyeceğimi öğreniyorum.Gerekirse internet paketi alabileceğim konusunda akıl veriliyor bir de.Fatura kesim tarihine kadar ya hiç internet kullanmayacakmışım ya da bir ücret karşılığında yeni bir internet paketi alacakmışım.Cihaz satışı esnasında yanlış yönlendirildiğim için şuan mağdur durumdayım.

Etiketler :

Bilgilendirme Cihaz Kampanya Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  09:07

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.