Turkcell Yanlış Bilgilendirme Ve Ücretlendirme Yaptı!

Muhammed D. |

17 şubat sabahı hattı telefona taktım ama nete bağlanamıyordum. Bu sebeple 532 müşteri temsilcisini aradım ve bana söylenen Blackberry telefon kullandığım için nete bağlanamıyormuşum ve yeni bir pakete geçmem gerektiğini söylediler va öyle de yaptım ama bunu yapar iken şunu özellikle sordum. Daha önceki paketim faturaya yansımayacak değil mi dediğimde bana yansımayacağını sadece Blackberry internet paketini aldığınız için o fatura yansıyacak dendi. Ertesi gün bir mesaj geldi faturam 30 tl geçmişim. Bu arada hat değiştirirken TİM çalışanları hangi telefonu kullandığımı da sordu ama uyarmadılar. Sadece satış yapma peşindeler hizmet yok. Şimdi de söylenen faturanızı ödeyin ve inceleme öyle başlayacak.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  08:33

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.