22 Ağustos 2016

Turkcell Yanlış Bilgilendirme Ve İlgisizlik!

Ağustos ayının ilk haftasında her ay yapmış olduğum gibi müşteri hizmetlerini arayıp Ağustos ayı içinde yapmam gereken ödemeleri sordum. Arkadaş bana bilgi vererek iki faturamın olduğunu belirtti. Kendisine ısrarla sormama rağmen başka faturamın olmadığını belirtti. Israrla sordum
sonra bana fatura çıktı ve çağrı merkezini arayıp çağrı dinlenip geri dönüş yapılacağını ilettiler. Ancak 1 hafta oldu arayan kimse yok.

Sırf bu fatura yüzünden hattımı kullanamıyorum. Bu kadar kurumsallıktan reklam yapıyorsunuz ancak milleti kandırıyorsunuz başka hiçbir şey değil ki yıllardır müşteriyim. Hem yanlış bilgi verdiniz, hem de ilgilenmiyorsunuz. Nasıl bir firmasınız ve önce bu arada müşteri temsilcisi arkadaşlara iyi eğitim verin lütfen, ya da gözlük taksınlar emin olmadıkları şeylerde bilgi vermesinler. Size resmen güvenim kalmadı.

Betül 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.08.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Betül22 Ağustos 2016

    Henüz bir sonuç yok sadece mağdur edıyorsunuz sız müşteri memnunıyetı odaklı çalışan bir firma deılsınzı

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön