04 Kasım 2015

Turkcell Yanlış Bilgilendirme ve Fazla Gelen Faturalar!

09.08.2015'te yeni bir hat ve General Mobile 4G cihaz aldım. Kurumsal hat olarak, gelen yetkili kişi S***** bey bana aylık 41 TL paket fiyatı 21 TL telefon ücreti olmak kaydıyla 62 TL fatura çıkacağını 2 yıl boyunca söyledi ve yeni hatla beraber cihazı bana sattı, ilk faturam 69 TL gelirken daha sonraki ay 104 TL geldi.

Turkcell'i arayıp durumu anlattım bu konuyla ilgileneceklerini söylediler, 3. faturam gelmeden bu işin çözülmesini istiyorum. Firma yetkilisinin yanlış bilgisiyle zarara uğradım. Sonuçta firma yetkilisi firmanın kazanması için uğraşan bir çalışan ve sorumluluğu firmaya ait biridir en kısa zaman da sorunumun çözülmesi istiyorum.

Gencay 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 24.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön