26 Ocak 2016

Turkcell Yanlış Bilgilendirme!

İstanbul Starcity AVM içerisindeki Turkcell merkezinde hattımı 4,5G karta çevirmek için gittiğim Turkcell iletişim merkezindeki çalışan bayan çok fatura ödediğimden dolayı hattımı platinum'a geçirerek daha az fatura ödeyeceğimi ve sadece aylık 8 TL fark ödeyerek Samsung telefonu ücretsiz alacağımı ve bunun Platinum'a özel bir kampanya olduğunu dile getirdiler.

Fatura kesim tarihinde ise bahsedilen 8 TL'nin 31 TL olarak faturama yansıdığını gördüm. Şimdi ne telefonlarıma cevap veriyorlar ne yapabileceğimiz bir şey var diyorlar.

Melih 74 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 25.01.2016 tarihinde bayi le ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön