Turkcell Yanlış Bilgilendirdi.

Duygu A. |

Turkcell ile aldığım iPhone5 telefondan sonra sürekli faturamda oluşan aşırı artış sonrası çeşitli taleplerde bulunmam sonucunda beni "platinum paket"e üye eden firma 4 gb kullandığımı zannettiğim kağnı hızındaki 3G internet paketimi 2 gb olarak kullandığımı söyledi.Artı sürekli olarak su zamana kadar 3G açık olmasına rağmen bitiremediğim internet paketim,nedense sürekli bitmeye başladı.

Telefonda konuştuğum sözde müşteri temsilcisi bana sürekli olarak isterseniz 4 tl daha ödeyerek 4 gb internet paketine yükselebileceğimi belirtti.Zaten en başta banan söylenen buydu.Ben bu pakette olduğumu düşünerek aldım bu tarifeyi.Neden yanlış bilgilendirildim?Neden sürekli bir üst tarife var?

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  16:46

  Müşterimiz ile 06.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize internet paketi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Haziran
  13:43

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.