25 Haziran 2013

Turkcell Yanlış Bilgi Verildi!

Merhaba ben nisan ayına kadar full paket kapsamında bir kullanıcıydım. Taki bir gün Turkcell'den beni bir arkadaş arayıncaya kadar teklifleri Gold Plus'a geçmemdi ve bunun karşılığında ödemem gereken tutarın 95 TL + olarak bir cihaz almıştım onun ödemesi olan 29 TL ile birlikte toplam aylık ödememin 125 TL olacağıydı.

Bugün Turkcell iletişim merkezinde öğrendim ki böyle bir fiyat uygulamalarının olmadığı ve benim ödeyeceğim aylık ödemenin 134 TL olduğu bana böyle bir fiyat verilmedi yanlış bilgi yüzünden aylık neden 9 TL fazladan ödeme yapayım? Hattımı farklı bir operatöre daha az para ödeyerek taşımayı düşünüyorum. Turkcell iyice abartmaya başladı.

Halil 27 Okunma

Cevaplar

  • Halil25 Haziran 2013

    doğru bir ses kaydını dinlemek bu kadar zaman alıyor iki gün oldu bumu turkcell in hızı?

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön