Turkcell Yanlış Bilgi Verildi!

Halil D. |

Merhaba ben nisan ayına kadar full paket kapsamında bir kullanıcıydım. Taki bir gün Turkcell'den beni bir arkadaş arayıncaya kadar teklifleri Gold Plus'a geçmemdi ve bunun karşılığında ödemem gereken tutarın 95 TL + olarak bir cihaz almıştım onun ödemesi olan 29 TL ile birlikte toplam aylık ödememin 125 TL olacağıydı.

Bugün Turkcell iletişim merkezinde öğrendim ki böyle bir fiyat uygulamalarının olmadığı ve benim ödeyeceğim aylık ödemenin 134 TL olduğu bana böyle bir fiyat verilmedi yanlış bilgi yüzünden aylık neden 9 TL fazladan ödeme yapayım? Hattımı farklı bir operatöre daha az para ödeyerek taşımayı düşünüyorum. Turkcell iyice abartmaya başladı.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil D.
  25 Haziran
  23:27

  doğru bir ses kaydını dinlemek bu kadar zaman alıyor iki gün oldu bumu turkcell in hızı?

 • 25 Haziran
  15:08

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.


  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.