14 Mart 2013

Turkcell Yanlış Bilgi Verdi!

Geçen ay telefonuma gelen mesajla kullanmış olduğu indirimli çalışan paketin bitmiş olduğunu normal çalışan paket tarifesinden devam edeceğim yazıyordu. Müşteri temsilcisini arayıp normal çalışan paket fiyatını öğrendiğimde 49 tl olduğunu söyleyen bayana fiyatın makul geldiğini tarifemi değiştirmek istersem yeniden arayacağımı söylemiştim.

Hatta yolumun üstündeki Turkcelle uğradığımda oradaki müşteri temsilcisi nasıl oluyorsa eski çalışan paketin fiyatının ekranda görülmediğini söyledi. nasıl gözükmez? bende telefonda öğrendiğime güvenerek oradan çıktım. Gelen faturamda sabit ücretin 60tl olduğunu görünce şaşırdım. Ne telefonda nede Turkcell bayisinde düzgün bilgi alamadım.

Fatoş 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimiz ile 15.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi ve faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön