18 Ocak 2016

Turkcell Yanlış Bilgi!

Bundan bir süre önce müşteri hizmetlerini aradım ve yükleme yaptığımda TL düşüşü yaşayıp yaşamayacağımı sordum. Çalışanınız bana herhangi bir aboneliğim olmadığını ve TL düşmeyeceğini söyledi. Ertesi gün yükleme yapıyorum ve 9.99 TL düşüşü yaşıyorum. Sonrasında bana ekstra müzik paketinden düşüş yaşadığım bilgisi geldi. Konuyla alakalı şikayet açılıyor ve arkadaşınızın bana bu bilgiyi verme zorunluluğunun olmadığı söyleniyor. Hoş formun sonucu da benimle paaylaşılmıyor. Ben arayıp öğreniyorum. Bu nasıl bir haksızlık bu nasıl bir adaletsizliktir. Kurumunuza hiç güvencim kalmadı. En kısa sürede zaten numaramı aile hatlarımızı taşıtacağım.

Ayşe 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.01.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön