11 Mart 2013

Turkcell Yanlış Beyanla Satış Yaptı!

3 ay önce Türkcell Superonline'a numara ve internetimi taşıdım(100 dk + ekstra joker 100dk alarak) Bulgaristan ile bu dk ları kullanarak görüşebileceğim söylendi) fakat faturaya bi baktım ki söylenen durum tamamıyla farklı işliyor.

Müşteri hizmetlerine şikayetimi belirttim, çalışma başlatıldı sonrasında bayi konuşmaları kayda alınmadığından bu konuda yapacak bir şeylerinin olmadığı ve sözleşmenin geçerli sayılacağı ayrıca da o bayinin yanlış işlemlerden ötürü bayılikten çıkarıldığı belirtildi.Mağduriyetim konusunda bir şey yapamayacakları ve bayi kapatılsa da sözleşmenin aynen devam edeceği söylendi.

Behçet 97 Okunma

Cevaplar

  • Behçet 12 Mart 2013

    Buna cevap kim yazmış ise okumaya bile gerek duymamış ,,, müşteri hizmetlerini aradığımı açıkca belirtmiştim... şikayetimi okuyan diğer insanlar ,,, ödenecek olan fazla parada değilim kesinlikle BeNİM SORUNUM VAR OLAN MADURİYETİN ARKASINDA DURULMAMASI VE ÇÖZÜME YÖNELİK BİRŞEY YAPILMADAN SADECE BAYİNİN ANLAŞMASININ FES EDİLDİĞİNİ SÖYLEYİP BAŞLARINDAN SAVMALARIDIR... Kİ !!! MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEKİ KİŞİ BANA AÇIK AÇIK O BAYİ KONUSUNDA BİRÇOK YANLIŞ İŞLEM YAPILDIĞINI KENDİ BEYAN ETMİŞTİR, KISACA BİLDİKLERİ SORUNA ÇÖZÜM GETİRMEK YERİNE SADECE ÜSTÜNÜ KAPAMAKLA YETİNİYORLAR...

  • Turkcell Temsilcisi12 Mart 2013

    Şikayet ilgili firmaya iletilebilir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön