19 Eylül 2013

Turkcell Yanlış Abonelik Açıp Yüksek Fatura Çıkardı!

Bursa Electroworld'daki Turkcell standından Turkcell hat aldık. 0532 139 ** ** ve bu hattı özellikle 1 GB sınırsız internet için aldık. Oradaki görevli bize 1 GB sınırsız internet aboneliğini başlattığını söyledi ve bizde hattı kullanmaya başladık. İlk fatura geldiği zaman bir baktık 50 TL yerine 78 TL geldi. Detaylarına bakınca bizim talebimiz olan 1 GB sınırsız internet aboneliğinin açılmamış olduğunu gördük.

Sonra müşteri hizmetlerini aradık ve onlar bu aboneliği açtılar ve gerekli şikayetimiz aldılar 4 günde geri dönüş yapılacağı söylendi ama dönüş olmadı ve bu ayda 85 TL fatura geldi. İlk faturayı ödedik ama bunu ödemiyorum. Turkcell'den şikayetçiyim para iadesi istiyorum.

Hüseyin 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 30.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.08.2013 ve 10.09.2103 tarihli faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön