08 Ocak 2016

Turkcell Yanıltmaca Yapılması...

Hattım da akıllı yurt dışı tarifesi varmış benim onayım bile yok! Ben sürekli yurt dışına çıkıyorum fakat hattımı yurt dışında arama ve aranma yapma. Bugün gelen çağrıya cevap verdim ve direk akıllı yurt dışı tarifesi devreye girdi (49 TL ) benim onaylatıp satın aldığım bir kampanya değil
Sadece 5 Sn gibi kısa bir süre konuştum yurt dışından müşteri temsilcimi arayamıyorum hata veriyor hattım yurt dışına açık olmasına rağmen arayamıyorum neden mail atabiliyorum ücret iadesini istiyorum.

Yeliz 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön