02 Ocak 2015

Turkcell Yanıltıldık!

Bundan yaklaşık 8 ay önce sözde Turkcell kurumsal hizmetlerinden ofisimize gelen T.. E.. adlı şebeke elemanı Turkcell mesaj paketini anlattı bize ballandıra ballandıra bizim de hoşumuza gitti. Her ay müşterilerimize tanıtım maili atacaktık, yaklaşık 1000 tane mesaj ve üstelik 45 TL hem de istediğimiz zaman çıkabileceğimiz bir sistem dedi herhangi bir cayma bedeli olmadan.

İyi hoş güzel dedik tamam dedik ne de olsa koca Turkcell bizi kandıracak değil. Derken tamda öyle oldu yaklaşık 3 aydır faturalarımız 90 TL geliyor. Turkcell'i arayıp söylediğimizde dedikleri ilk şey muhatabınız biz değiliz Hermes'i arayın çözüm ortağımız taşeron firmamız. Hayda bu ne kardeşim iyide Hermes denilen firma.

Ali 1.058 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 05.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön