Turkcell Yanıltıldık!

Mehmet E. |

Turkcell tarafından aranıp kendilerine geçmem durumunda her yöne 500 dk, 500 sms ve 1 GB internet vaad edildi (benden öncede eşimi arayıp aynı vaadde bulundular).Geçtiğimiz takdirde bu işlemin nasıl olacağını sorduğumda, müşteri temsilcisi; YAZ500 paketine kayıt olarak bunu yapabileceğimizi söyledi(oysa ki YAZ500 paketinde 500 sms yok!).

Bu vaade istinaden eşimle birlikte 20 Eylülde Turkcell'e geçiş yaptık. Fakat geçiş yapıp YAZ500 paketine dahil olduğumuzda 500 sms olmadığını gördük. YAZ500 paketinde sms olmadığı için böyle bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ses kayıtlarında yaptıkları teklif mevcuttur. Buradan netice alamazsam Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  15:48

  Müşterimiz ile 03.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Yaz 500 Paketi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet E.
  17 Ekim
  16:31

  Bu arada şikayetim 16:17:48 tarihinde firmaya iletilmiş cevap 16:18:35..Yani 47 saniyede kopyala-yapıştır cevap yazmışlar. Şikayeti okumamışlar bile...

 • 17 Ekim
  16:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.