08 Nisan 2014

Turkcell Yanıltıcı Reklam Yapıyor!

Hattımın internet sağlayıcısı yeterli olmadığı için Turkcell'e geçmek istiyordum 4 gün önce Kadıköy boğanın orda Şengüller Turkcell iletişim merkezinin vitrininde 500 dk. her yöne + 5000 sms + 1 Gb İnternet hepsi 29,00 TL yazıyor ilanı görüyorum içeri giriyorum sorularımı sordum çalışan kişi sms paketinin farklı olduğunu ekstra 5,00 TL veya üzeri sms paketlerini almam gerektiğini söylemedi. özellikle sorduğum halde.

Bugün hattım açıldı bilgi mesajında fark ettim sms paketinin olmadığına Hemen Turkcell müşteri hizmetlerini aradım sms paketinin olmadığını söylediler hattı aldığım yeri aradım orada kişi telefonda bunu kabul etmedi.

Muhammer 69 Okunma

Cevaplar

  • Muhammer 09 Mayıs 2014

    Her satırda bu cümle; www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. çözebilseydiniz gider kayıtları dinlerdiniz? aranmış mı? aranmamış mı?

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 10.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön