11 Ekim 2013

Turkcell Yanıltıcı Reklam Yapıyor!

Yaklaşık bir buçuk ay önce Manisa Merkez Telekom isimli Turkcell merkezinden, kamu tarifesindeki Avea hattımı, ayda 4 TL ilave ücret ve 24 ay taahhüt karşılığında Turkcell Maxiplus 5S akıllı telefon almak vaadiyle, Turkcell kamu hattına taşıdım. Geçiş sağlandıktan sonra gelip telefonu alabileceğim söylendi, bayiye telefonu almak için her gidişimde çeşitli bahaneler üretilerek geri gönderildim.

Bu arada başka bir bayiiden kampanyanın sona erdiğini öğrendim, geçiş yaptığım bayiye konuyu sorduğumda çelişkili cevaplar aldım. Turkcell iletişim merkezine yaptığım şikayet sonucu sorunla ilgileneceklerini söylediler fakat buna rağmen o gündür bu gündür tarafıma geri dönüş yapılmadı...

Durali 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön