31 Ekim 2016

Turkcell Yanıltıcı Reklam.

Müşteri hizmetleri ve Turkcell finansman çözümsüz. 24 aylık kontratta ilk 2 ayı Turkcell ödüyor diye internette reklam yapılıyor. Sonrasında o satış şartlarına bağlı kalınmıyor. Ayrıca şu nasıl bir cevaptır ki; müşteri az faturaya itiraz etmiyor da, fazla faturaya itiraz ediyor. Bu size etik geliyorsa, 16 senelik hattımı iptal edip başka operatöre geçmek de bana etik geliyor.

Özgür 165 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön