11 Kasım 2014

Turkcell Yanıltıcı Cihaz Satışı Ve Kampanya Değişikliğine İzin Verilmemesi!

Turkcell yetkilisi ile görüşmemiz sonrasında, uzun yıllardır abonesi olduğum abonelik süremi dikkate alarak, sadece 2 yıl daha abone kalmak şartıyla, ücretsiz cep telefonunu hediye olarak adresime göndermiştir. Bu taahhütlerini yerine getirmeyerek, ücreti faturama yansıtmışlardır.

Görüşmeyi dinlediklerini ve böyle bir konuşmanın geçmediği ifade edilerek, şikayetim kapatılmıştır. Bir diğer hususta, 1 GB sınırsız 62 TL'lik bir abone ücreti ödüyorum. 2 GB 35 TL'lik bir abonelik imkanı varken, Turkcell yetkilisinin daha avantajlı bir kampanya imkanını sunmamasına da tepkiliyim. 2 GB'lık kaçmaz 35 kampanya talep değişikliğim kabul edilmemiştir.

Çağri 319 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 13.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi ve cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön