25 Haziran 2015

Turkcell Yanıltıcı Bilgi!

Firmanızın Sarı kutu kampanyasından 3 ay 1000 SMS paketi aldım, onaylandığına dair SMS'de geldi ancak gönderim yapmak istediğimde iletilerim gitmedi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradığımda sistemsel bir hata olduğunu birkaç saat içerisinde problemin giderileceği bildirildi. Fakat günler geçmesine rağmen problem hala giderilmedi. Acil çözüm noktasında yardımlarınızı bekliyorum.

Merve 924 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 26.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön