09 Nisan 2016

Turkcell Yanıltıcı Bayi...

78 yaşındaki Dedem Bilecik Turkcell Ümit iletişim'e tarifesini değiştirmek için gidiyor orada bulunan bayan mevcut hattının tarifesinin değişemeyeceğini ancak, yeni hat aldığı Zaman bu işlemi yapabileceğini söyleyerek yaşlı bir insanı yanıltarak kendi faturalı hat satma kotası için yeni bir faturalı hat vererek dedemi yanıltıyor. Biz durumu fark ettikten sonra ertesi gün aynı mağazaya gidip hattın kapatılması talimatını verdiğimiz halde 3 ay sonra birikmiş fatura borç bildirimi ve Turkcell'den bizi arıyorlar kullanmadığımız ve bizim iptal edildiğini sandığınız hat için ödeme yapıp tekrar hat iptal başvurusunda bulunduk ve aynı şekilde 3 ay sonra birikmiş fatura bildirimi ile karşılaştık tekrar aynı Turkcell merkezine gittiğimiz de ise oradaki çalışanlar bizi yalancılıkla suçladılar hat iptal başvurusunda bulunmadığımızı söylediler. Turkcell böyle mağazalar olduğu sürece kaybeder.

Özkan 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 13.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön