Turkcell Yanıltarak Satış Yapıyorlar!

Osman B. |

10.01.2014 tarihinde İstanbul Pendik Şengüller şubenizden 020328 no'lu fatura karşılığında 1550 tl bedelinde bir adet Samsung S4 aldım. Telefonu alırken istemediğim halde zorunlu olarak 531 887 **** no'lu hattı verdiler ve hiçbir şekilde ücret yansımayacağını belirttiler. Bunun yanında farkında olmadan bana tablet satışı da gerçekleştirmişler.

Ben 10.02.2014 tarihinden bugüne kadar kesilen tüm faturalarımda elimde olmayan ve yaklaşık 23-24 tl civarında olan tabletin ödemesini de yapıyormuşum. Beni yanıltan ve satışı gerçekleştiren bu şubenizdeki personellerden şikayetçiyim. Tabletle ilgili faturama yansımış olan tüm bu bedellerin geri iadesini istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme Cihaz Kampanya Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  07:50

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.