04 Eylül 2013

Turkcell Yanıltarak Abone Yaptı!

Telefonda hattıma TL yüklemek üzere 532'yi aradım ve beni 8035 servisine bağladılar. Telefondaki müşteri temsilcisi 20 TL kontör yükleyeceğimi söyleyince bana bir dünya kelimeyle birşeyler anlatmaya çalıştı "ücretsiz mi" diye sormama rağmen "evet" dedi kesinlikle 54 TL'den bahsetmedi.

Kredi kartı ekstremde gördüm ve telefon açıp iadesini talep ettiğimde mümkün olmadığını 1 yıllık üyeliği mecbur kullanacağımı ima ettiler. Tek seferlik kontör komisyonu 3 TL imiş ve bana hediye göndermişler 12 TL. Ben bunları vermeye hazır olduğumu durumumun olmadığını ve yine de 12+3 TL'yi verip üyeliğin iptalini istedim bana yardımcı olunmadı.

Ödeme gücü olup olmadığı bilinmeden zorluk çıkarılıyor.

Atilla 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL Yükleme servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön