Turkcell Yanıltarak 1 Gb İnternet Paketi Sattı!

Fatih T. |

Akıllı telefonu bile olmayan babama 1gb internet paketi satarak aldığınız paranın kazancı helal mi sanırsınız size sorarım? Olay şu: babam yıllardır Turkcell kullanır faturası da öyle az buz gelmez yani çokça kazandırmıştır Turkcell'e hakikaten on numara çekmesiyle tercihen iyi bir firmadır hatta belkide en iyisi lakin ta ki geçen aralık ayına kadar.

Bu işlerden çok anlamayan babama interneti olmayan telefonuna internet paketi tanımladınız ve demişsiniz ki istediğiniz zaman geri cayabilirsiniz caydık evet caydık yıllık yaptığınız paketten bir de cayma bedeli alarak caydık. Yazık çok yazık mağduriyetimizin bir an önce giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih T.
  23 Ocak
  11:26

  Tabiki de bilgi verildi!!!! yapacak bir şey yok bu parayı mecburen yatıracaksınız diyerek bilgi verildi. O zaman şu tarifeye geçin dendi. Bu durumda 3 ay boyunca biz hiç kullanmadığımız internetin parasını ödemiş olduk benim itirazım buna. Hiç kullanılmamış internetin parasını ben niye ödüyorum ?????

 • 22 Ocak
  13:33

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.