31 Ağustos 2016

Turkcell Yanıltan İşler.

Kullanmış olduğum faturalı hattın kontratı bitince yenileme için aradılar bende V****'a geçebileceğimi ilettim daha sonra kendileri dilediğimde bedelsiz olarak Turkcell'den ayrılabileceğimi söylediler, şimdi ise müşteri hizmetleri bedelsiz olmayacağını cayma bedeli ödemem gerektiğini söylüyor. İkincisi ise kullanmış olduğum paket tutarı 49 TL iken aradılar internetiniz turbo yapalım mı ekstra ücret almadan kabul ettim ben sonra bir mesaj aldım 59 TL olduğuna dair, hemen ardından tekrar aradılar yanlışlık yaptık paketiniz 49 TL olarak kalacak diye ama müşteri hizmetleriyle konuştuğumda 59 TL olduğunu iletti, tamam o zaman eski paketime geçmek istiyorum dedim gelen cevap o paket süresi doldu. Adamlar resmen haksız kazanç elde ediyorlar. Ve anlattıkları konuştukları her şey yanıltıyor kelime oyunlarıyla insanları kandırıyorlar.

Tolga 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön